معرفی مدیر عامل شرکت کاوج : محمد علی جعفری   معرفی گروه صنعتی کاوج
اطلاعات بیشتر

محمد علی جعفری به عنوان مدیر عامل گروه صنعتی کاوج با سالها تجربه در صنعت تولید قطعات یدکی خودرو موجبات پیشرفت روز افزون این گروه را فراهم آورده و با تلاش خستگی ناپذیر ، سعی در ارتقا ، کیفیت و کمیت تولیدات مجموعه را دارد و در برآورده نمودن این مهم از هیچ کوششی روی گردان نیست.

وی با درایت فراوان و تحقیق در خصوص نحوه ی تولید قطعات در دیگر کشورها و با سفر به بسیاری از آنها ، توانسته اطلاعات و تجربه ...

گروه صنعتی کاوج از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه ساخت قطعات یدکی پیکان شروع کرد .

محصولاتی که در ان زمان توسط این گروه تولید میگردید با نامهای تجاری جعفری و ایران تک روانه ی بازار می شد.

از همان زمان هدف وبرنامه ریزی تولید این گروه بر آن بود که محصولاتی با بهترین کیفیت و قیمت به بازار ارائه نماید و این هدف سر لوحه ی اصلی تولیدات این گروه از آغاز تا کنون است و سالها تجربه در تولید قطعات یدکی پیکان که تا تولید بیست قطعه ی مختلف پیش رفت تا سال 1383 ادامه یافت و از آن پس با راه اندازی تولید قطعات یدکی پژو مجموعه ی تولیدات گسترش یافت .

تولیدات این مجموعه با بهترین کیفیت به بازار ارائه می شود و تنها رقیب محصولات خارجی علی الخصوص محصولات چینی است که هم قیمت مناسب تری دارد و هم کیفیت بالاتر.

این مجموعه با دقت فراوان و انتخاب بهترین مواد مصرفی و همچنین کنترل تمامی مراحل تولید هر روزه در مسیر ارتقاء کمی و کیفی محصولات خود تلاش می کند و محصولات کاوج امروزه درصدر تولیدات قطعات یدکی مصرفی انواع خودرو از جمله پراید، سمند ، انواع پژو و ... قرار دارد .

گروه صنعتی کاوج برنامه های تولید فراوانی را پیش رو دارد که به ترتیب و پس از طی مراحل تولید و کنترل کیفیت به بازار عرضه خواهد شد ما برآنیم که سطح تولیدات خود را به آنجا رسانیم که هیچ کشور بیگانه ای توان رقابت با ما را در بازار این مرز و بوم نداشته باشد و سرمایه ملی درین خصوص در همینجا صرف شود .

خانه

معرفی ما

محصولات

پیوندها

خبرنامه

ارتباط با ما

 

کپی رایت  2010 © کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت کاوج می باشد ... طراحی سایت :وبساز

وبساز